Sākumlapa   Produkcija   Pakalpojumi   Kontakti
  
 Uzņēmums SIA „Vīgranti” dibināts 1997.gada 04.aprīlī. Uzņēmums nodarbojas ar mežistrādes un zāģmateriālu atlikumu (skaidas, mizas, šāļu, celmu, un šķelda.) pārstrādi, realizāciju un eksportu.

 

      Savu darbību SIA „Vīgranti” sāka ar mežizstrādi un papīrmalkas eksportu. Uzsākot sadarbību ar Latvijas mežu īpašniekiem, uzņēmums iegādājās pirmo profesionālo meža tehniku, kas ļāva kvalitatīvi izstrādāt un transportēt apaļkokus. Kā nākamais solis uzņēmumam tika izveidota jauna nozare – papīrmalkas iepirkšana un eksports.

     Sākoties jaunam gadsimtam, 2001.gadā uzņēmums pārstrukturizējās uz biomasas - šķelda ražošanu, saskatot tajā nākotnes biznesa iespējas un izaugsmi.

     16 gadu mežsaimniecības prakse, kvalificēti darbinieki un modernākā kokmateriālu pārstrādes tehnika ir ļāvusi uzņēmumam ražot augstas kvalitātes kurināmo šķeldu, ko izmanto enerģijas iegūšanai un elektrības ražošanai, kā vienu no alternatīvajiem un atjaunojamajiem enerģijas resursiem.

     Kopš uzņēmuma dibināšanas SIA „Vīgranti” ir nodrošinājuši patstāvīgu uzņēmuma izaugsmi un ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus Latvijā un Eiropā. Laika gaitā produkcijas ražošanas apjoms ir tiktāl palielinājies, ka ierindojis SIA „Vīgranti” lielāko un stabilāko Latvijas kokapstrādes uzņēmumu sarakstā, ko apstiprina pēdējais rādījums, 2011.gadā tikai vietējam tirgum pārdots un eksportēts kopumā 430 000 ber m³ kurināmās šķeldas un skaidas. Un šobrīd  šķelda ir visvairāk ražotais materiāls.

                                                                                                                                                                                                                             .